כרמלים כרמלים

הצגת ילדים לאסי

30.11 יום שלישי בשעה 17:30

הצגת ילדים: "לאסי" תאטרון המדיטק

הצגת ילדים "לאסי"
 30.11 יום שלישי בשעה 17:30

הרפתקה מרגשת בעקבות הכלבה האהובה בעולם

לג'ו הקטן אין צעצועים או בגדים יפים, אבל יש לו את לאסי – חברתו הטובה ביותר וגם הכלבה הכי יפה והכי חכמה ב'גרינולד ברידג'. כל תושבי הכפר נדהמים מלאסי ומהפעלולים שהיא מבצעת, והיא תופסת במהרה גם את תשומת ליבו של הדוכס מדרלינג העשיר שמחליט לקנות אותה ממשפחתו הענייה של ג'ו ולצרף אותה לאוסף הכלבים שלו בטירה.

כשג'ו מגלה שהיינס, הכלבן האכזר של הדוכס מתכוון לקחת את לאסי לאילוף בסקוטלנד הרחוקה, הוא מחליט לפרוץ לטירת הדוכס ולהציל אותה, אבל הניסיון כושל וג'ו וכלבתו האהובה מוצאים את עצמם תקועים בתא המטען של המכונית בדרכם לסקוטלנד יחד עם מקס, נכדו הפחדן והמפונק של הדוכס. באמצע הדרך ג'ו מערים על הכלבן והשלושה נמלטים מהרכב. כעת הם נמצאים באמצע שום מקום, הרחק מהבית, ועליהם למצוא דרך לשוב אל הכפר מבלי שיתפסו. המסע הארוך הביתה רצוף הרפתקאות וסכנות אבל לכל אורך הדרך חוכמתה של לאסי מצילה את שני הילדים מצרות. לאט לאט הופכים ג'ו ומקס מאויבים לחברי אמת, אבל האם הם יצליחו לשוב הביתה? והאם הם יצליחו להציל את לאסי מידיו של הכלבן הרשע?

עיבוד מקורי וסוחף לסיפור הקלאסי על הכלבה המפורסמת ביותר בעולם

 

 ההצגה ניתנת במסגרת מנוי 2019-2020 ילדים 4-7

ניתן לרכוש כרטיסים בודדים

** חפשו אותנו בוועדים : ניתן לרכוש גם באתרי הוועדים (הסתדרות המורים, מועדון טוב, מגה לאן, חבר, קרנות השטרים וכו) מחירים מסובסדים

לרכישת כרטיסים: https://www.htc.org.il/מופעים/ילדים/לאסי