כרמלים כרמלים

יקב אמפורה

יקב אמפורה

יקב אמפורה ממוקם בחוות מכורה, בבית אבן מרהיב ביופיו, בתוך נוף טוסקני עוצר נשימה.
במהלך פסטיבל מטיילים במגפיים מרכז המבקרים של היקב מזמין אתכם לסיורים מקצועיים ביקב כולל טעימות של היינות המשובחים של היקב בליווי לחמים הנאפים במקום, זיתים, שמן זית וירקות, מול נוף פסטורלי והרבה שקט ושלווה.

אמפורה נייטס חודש דצמבר 21

1.12 עראיס ויין ומה שבינהם – ערב טעימות יין וטעימות של 4 סוגי עראיס שונים מהמטבח של פאש –  לצד טעימות היין יוגשו 4 טעימות שונות של עראיס עם סוגי בשר שונהים ואפילו עראיס אחד טיבעוני מהמטבח של פאש

2.12 ערב טעימות יין ומוסיקת ג'אז עם ההרכב הבלוז המדהים  – route 66  לצד טעימות היין יופיע הרכב הבלוז המדהים  route 66 עם מיטב הלהיטים של הבלוז המסורתי משיקגו.

8.12 ערב טעימות יין ופיצות מטריפות של השף הפרטי עידו אסייג – לצד טעימות היין יגיש השף המדהים עידו אסייג – איש הפיצה – טעימות של פיצות מיוחדות.

9.12 ערב טעימות יין ומוסיקת ג'אז עם ההרכב "סופר טריו" של המאסטר תופים,  דורון רפאלי – לצד טעימות היין יופיע הרכב סופר טריו עם הנגנים וירטואוזים דורון רפאלי (מקים להקת טררם) גיל זוהר, וניצן עין הבר.

16.12 ערב טעימות ושאנסונים צרפתיים במופע מפריז באהבה של הזמרת סוניה – לצד טעימות היין הופעה של הזמרת המצוינת סוניה עם המופע מפריז באהבה שאנסונים צרפתיים מהקלסיקות הידועות ביותר.

23.12 ערב טעימות יין ומוסיקה לטינית תוססת עם ההרכב רדיו לונה עם תמוז דולב (נגן התופים של תמיר גרינברג)- לצד טעימות היין מופע של הרכב "רדיו לונה"  שינגן מוסיקה לטינית תוססת.

30.13 ערב טעימות יין ומסיקה רוק של הרכב רטרו בנד  לסיום שנת 2021 – לצד טעימות היין מופע מיוחד לסיום שנת 2021 עם להקת "רטרו בנד" בלהיטי רוק משנות ה-60 וה- 70

לפרטים: 077-2306324